Vivenso Temizlik Ve Sağlık Robotu | Vivenso Türkiye

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu kapalı yaşam alanlarının temizliğinde teknolojinin geldiği son noktadır. Kapalı yaşam alanları içerisinde bulunan sağlık için tehlike oluşturan her türlü kirliliği ortadan kaldırır. Bünyesinde herhangi bir filtre barındırmaz. Tüm kirleri haznesine eklenen su içerisinde hapseder. Hapsetme gücü sahip olduğu teknoloji gereği o kadar yüksektir ki içerisine giren 10.000 partikülden sadece 2 tanesinin çıkmasına izin verir. Toz torbası, hepa filtre, kuru vakum gibi yetersiz temizlik sistemlerini rafa kaldıran Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu geleceğin temizlik cihazıdır.  Bünyesine eklenebilen aparatları ile kapalı yaşam alanları içerisinde temizleyemeyeceği bölge yoktur. Üstelik tüm temizlik işlemlerini hiçbir kimyasal kullanmadan suyun doğal gücü ile yapar.
Aparatsız kullanıldığında çok güçlü bir hava filtreleme cihazı olan robot  tek başına 1 dakika içerisinde 1 metreküp hava içerisinden tüm partikülleri arındırarak bulunduğu ortamdaki havayı saf ve tertemiz hale getirir. Temizlediği hava, okyanus havası, orman havası yada dağ havası ile eşdeğer düzeydedir.  

 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu ile neler yapılabilir ?

Katı parçacık filtreleme, solunabilir parçacık filtreleme, kötü kokuları giderme, havada asılı partikül temizliği, aromalandırma, havadaki allerjen temizliği, havalandırma

Aparatlar eklendiğinde ise;

Mite ( Ev Tozu Akarı ) Temizliği, halı temizliği, koltuk temizliği, yatak temizliği, cam temizliği, duvar temizliği, fayans temizliği, ahşap temizliği, kilim temizliği, mermer temizliği, tavan temizliği, elektronik eşya temizliği, kalorifer peteği temizliği, sandalye temizliği, dolap temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, sandalye yıkama, cam yıkama, fayans yıkama, mermer yıkama, sert zemin temizliği, detaylı toz alma, tıkanmış lavaboları açma, derz temizliği, ....

 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu ne kadar elektrik harcar ?

Düzenli kullanımda aylık ortalama elektrik tüketim miktarı sadece 2 TL 15krş'tur. 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu'nun ücreti ne kadardır. ?

Vivenso ailesinin bir parçası olduğunuzda bir daha asla elektrik süpürgesi, toz bezi, vileda, temizlik kimyasalları, deterjan, fırça, toz torbası, filtre, gibi ürünleri satın almaz , Halı yıkama, koltuk yıkama gibi size ek masraf çıkartan hizmetlere ödeme yapmazsınız. Bunlar dışında her yıl kirlendiği için yenilediğiniz boya ve badana masraflarından kurtulur, kirlenmeye bağlı eskidiği için değiştirdiğiniz sandalye gibi eşyalarınızı çok daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Vivenso ürünleri ile hiçbir zaman temizleme şansı bulamadığınız yataklarınızı temizleyebilir ve ömrünü uzatabilirsiniz. Elektrik süpürgesi, buhar makinesi gibi çok yüksek elektrik tüketimine sahip cihazlardan oluşan kabarık elektrik faturalarını ödemek zorunda kalmazsınız. Her şeyden önce Vivenso temizlik ve sağlık sistemlerini kullanmak harcama değil mantıklı bir yatırımdır. Full set alımında 2 yıl içerisinde kar etmenizi sağlayan Vivenso Temizlik ve Sağlık robotu sizi fark etmediğiniz tüm temizlik ile ilgili giderlerinizden kurtarır. Tüm ürünlerin satış fiyatlarına ücretlendirme sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu'nun garantisi kaç yıldır. ?

Tüm aparatlar 3 yıl,  Motor +7 yıl olmak üzere garanti süresi tam 10 yıldır.