Exclusive Set | Vivenso Türkiye

Exclusive Set içerisinde günlük temizlik algısını değiştirecek birçok ürün barındırır. Bu ürünler ile bir daha toz bezi veya vileda kullanmak zorunda kalmazsınız. Sert zeminlerinizin tozunu alabilir tavan, duvar ve toz temizliği yapabilirsiniz. Ultra ince çekim aparatı ile kalorifer arkaları ve ulaşılması zor bölgeleri temizleyebilirsiniz. Toz bezi ile temizlediğiniz her yeri,  toz alma başlığı ile temizleyebilirsiniz.

 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu sahip olduğu yüksek emiş gücü dışında yüksek üfleme gücüne de sahiptir. İnce üfleme başlığı ile şişme yatak, balon gibi eşyaları şişirebilirsiniz. Lavabo açıcı başlık ile tıkanmış lavabolarınızı sadece hava itiş gücü ile açabilirsiniz.

 

Vivenso Exclusive Set ile aşağıdakilere sahip olabilirsiniz. 

 

Gerçek at kılı kullanarak üretilmiştir. Tozu bulunduğu yüzeyden uçurup içine çeker. Lamba, girintili yüzeyler, motifli mobilyalar gibi zorlu bölgelerde üstün performans sağlar

 

 

 

Sık dizilmiş gerçek at kılları kullanılarak üretilmiştir. Sert yüzeylerdeki girintilerde bulunan mikro partiküller dâhil üzerinden geçtiği bölgeleri derinlemesine temizler. Duvar, tavan, ahşap, fayans, mermer ve taş gibi yüzeylerin tozdan arındırılmasında çok etkilidir.

 

 

 

 

Viledanızın varlığını unutturacak bu aparat ile tüm yüzey silme işlemlerini çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Günlük çekim aparatına takılarak kullanılır. Üzerine gözenekli mikrofiber bez, ıslatılıp eklenildiğinde yüzeyleri aynı anda çekerken aynı anda siler. Yüzeylerin önceden tozunu almadan direk kullanabilirsiniz. Temizlik işlemi bittiğinde özel bezini çıkartıp yıkayabilir, defalarca kullanabilirsiniz.  

 

 

 

 

En ince yerlere bile ulaşabilen bu aparat ile derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Vivenso temizlik robotunun hava üfleme kısmına takarak şişme yatak yada balon gibi eşyaları şişirebilir. Kalorifer Peteği gibi ince ve derin yerlerin temizliğini yapabilirsiniz.

 

 

 

Tıkanmış lavabolarınızı açmak için artık kimyasal kullanmak zorunda değilsiniz. Yüksek hava itiş gücünü kullanarak lavaboları derinlemesine temizleyebilirsiniz. 

 

 

 

Ortam aromalandırma için kullanılan kokular tamamen organik olup hiçbir ek kimyasal barındırmaz. Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu içerisine birkaç damla eklemeniz yeterlidir. Portakal, Limon ve Okaliptus kokularını ayrı ayrı kullanabilirsiniz.