Premium Set | Vivenso Türkiye

Vivenso Yıkama sistemleri için geliştirilen set ile cam yıkama, cam temizliği, yüzey temizliği ve yüzey yıkama işlemlerini yapabilirsiniz. Yıkama solüsyonu ile yüzeyleri derinlemesine temizleyebilir, leke çıkarıcı ile kumaş yüzeylerdeki lekeleri çıkarabilirsiniz. Nano koruyucu ile metal yüzeylerin su tutmasını engelleyerek çok daha uzun süre paslanmamasını sağlayabilirsiniz.

 

Sert Zemin Yıkama Aparatı ile mermer, taş, fayans, duvar, ahşap gibi yüzeylerinizi yıkayabilirsiniz. Kullanım sırasında püskürttüğü suyu geride iz bırakmadan çeken bu aparat temizlik sürenizi ciddi oranda azaltır. 

 

Profesyonel cam temizliğini evinize getiren Cam Yıkama Aparatı ile cam silme işlemleriniz artık çok kolay. Yıkama modülünün uzatma aparatları ile uzatılabilen Cam Yıkama Aparatı ile iç dış farketmeksizin tüm cam yüzeyleri temizleyebilirsiniz. 

 

Konsantre organik leke çıkarıcı ile tekstil yüzeyleri üzerinde oluşan kirlilikleri basitçe çıkartabilirsiniz. Leke üzerine uygulandığında içeriğinde bulunan organik ayrıştırıcılar ile lekeleri söken özel formülünü her türlü tekstil yüzeyinde güvenle uygulayabilirsiniz.