Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu Standart Set | Vivenso Türkiye

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu kapalı yaşam alanlarının temizliğinde teknolojinin geldiği son noktadır. Kapalı yaşam alanları içerisinde bulunan sağlık için tehlike oluşturan her türlü kirliliği ortadan kaldırır. 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu Standart Set ile aşağıdakilere sahip olursunuz. 

 

Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu basitçe 4 ana parçadan oluşur. Motor başlığı üzerinde açma kapatma tuşu ayarlanabilir güç düğmesi, aparatlar için giriş soketi bulunur. Vivenso ürünleri en az 10 yıl dayanması için tasarlanmış ürünlerdir. Motor başlığı ve diğer tüm parçalar olabilecek en dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Motor başlığı kısmının merkezinde ise patenti sadece Vivenso'ya ait olan çift seperatör bulunur.  Seperatör Vivenso'nun kalbi gibidir. Üst üste iki ters seperatörden oluşan sistem dakikada tam 25.000 tur döner. Aşırı yüksek dönüş hızı cihaz içerisinde çok güçlü bir hortum oluşturur. Bu hortum su tankı içerisinde bulunan su yüzeyine doğrusal bir akış devamında da bir emiş kuvveti oluşturur. Oluşturulan emiş gücü ile su içerisine çekilen tozlar suyun merkezinde hava hortumu içerisinde dönmeye başlarlar. İçerisine çektiği her şeyin bu şekilde ıslanmasını garanti altına alan robot çıkış kısmından saf arındırılmış bir hava üfler. Sağlık için tehlike oluşturan her türlü kirliliği ortadan kaldırır. Bünyesinde herhangi bir filtre barındırmaz. Tüm kirleri haznesine eklenen su içerisinde hapseder. Hapsetme gücü sahip olduğu teknoloji gereği o kadar yüksektir ki içerisine giren 10.000 partikülden sadece 2 tanesinin çıkmasına izin verir. Toz torbası, hepa filtre, kuru vakum gibi yetersiz temizlik sistemlerini rafa kaldıran Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu geleceğin temizlik cihazıdır.  Bünyesine eklenebilen aparatları ile kapalı yaşam alanları içerisinde temizleyemeyeceği bölge yoktur. Üstelik tüm temizlik işlemlerini hiçbir kimyasal kullanmadan suyun doğal gücü ile yapar.
Aparatsız kullanıldığında çok güçlü bir hava filtreleme cihazı olan robot  tek başına 1 dakika içerisinde 1 metreküp hava içerisinden tüm partikülleri arındırarak bulunduğu ortamdaki havayı saf ve tertemiz hale getirir. Temizlediği hava, okyanus havası, orman havası yada dağ havası ile eşdeğer düzeydedir.

 

Günlük Temizlik Seti ile elektrikli süpürgenizle yaptığınız tüm işlemleri yapabilirsiniz. 1 adet çelik teleskobik boru, 1 adet günlük temizlik başlığı ve kırılmaz hortumdan oluşan bu set ile çekim yaptığınız her bölge kuvvetli bir şekilde temizlenir. 

 

Vivenso'nun günlük koltuk temizleme başlığını bir çok alanda kullanabilirsiniz. Fırçası takılı iken koltuk ve kalın tekstil ürünlerini temizlerken, fırçasız halde perde gibi ince tekstil ürünlerini çekebilir, yüzeylere dökülmüş tüm sıvıları bulundukları yerden iz bırakmadan temizleyebilirsiniz. 

 

Vivenso'nun ince çekim başlığı ile koltuk araları, duvar dipleri gibi günlük temizleme başlıklarının girmediği bölgelerde temizlik yapabilirsiniz. 

 

Vivenso'nun özel mikrofiber bezi ile silinen herşey bez de kalır. 

 

Seperatör temizleyici ile Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotunun bakımını kendi başınıza bir kaç dakikada yapabilirsiniz. 

Vivenso Temizlik Ve Sağlık Robotu