Yıkama Seti | Vivenso Türkiye

Vivenso Yıkama Seti ile halı koltuk ve yıkanabilen tekstil yüzeyleri yıkayabilirsiniz. Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotunu, eklenildiğinde yıkama makinesine dönüştüren yıkama seti, eşyaları bulunduğu yerde temizler. Yüksek su emiş gücü ile yıkanan yüzeylerin kuruması için beklemek zorunda kalmazsınız. İnce yıkama ve geniş yüzey yıkama başlığı uygulanan yüzeye göre değiştirilebilir.

 

 

Yıkama Modül Seti ile Vivenso Temizlik ve Sağlık Robotu yıkama cihazına çevrilir. Sadece su kullanarak çalıştırabileceğiniz seti, isterseniz vivensonun organik temizleyicisi ile de çalıştırabilirsiniz. 

 

 

 

Özellikle halı yıkama da etkili olan geniş yıkama başlığını isterseniz günlük fayans mermer gibi sert zeminleri temizlemek içinde kullanabilirsiniz. Suyun doğal gücünü kullanan yıkama başlığı ile hiçbir eşyanızı harici yıkamaya vermek zorunda kalmazsınız. 

 

 

 

Özellikle koltuk yıkama da etkili olan ince yıkama başlığı ile yastıklarınız dahil küçük ölçekli tüm tekstil ürünlerini temizleyebilirsiniz. Storlarınızı asılı olduğu yerde yıkayabilir, halılarınız üzerindeki lekeleri çıkartabilirsiniz.